Praktijkexaminatoren

Hieronder treft u een overzicht aan van door de Stichting Examinering OCE benoemde praktijkexamiatoren. Daarbij wordt onderscheid gemaakt tussen enerzijds een vaste groep van praktijkexaminatoren en anderzijds een examinatorenpoule. Klik hier voor het plannen van praktijkexamens.


Vaste groep van praktijkexaminatoren

Deelnemer

Examinator

Telefoonnummer

e-mailadres

Bodac G. Asveld 06 22907956 g.asveld@bodac.nl

Saricon

E.R. Beute

06-23426150

rbeute@saricon.nl

T&A Survey J. Barnhoorn 06-46641579 barnhoorn@ta-survey.nl
Leemans Speciaalwerken W. Giesberts 06-55807430 w.giesberts@leemansgroep.nl


Examinatorenpoule

Onderstaand een overzicht van thans aangestelde praktijkexaminatoren.


Deelnemer

Examinator

Telefoonnummer

e-mailadres

AVG M. van Zwam 06 50412924 m.vanzwam@avg.eu

Saricon

E.R. Beute

06 23426150

rbeute@saricon.nl

Van den Herik BV T.A. Dreier 06 51518828 thomas@herik.nl

T&A Survey BV

M.J. Sermondt

06 46641576

vansermondt@ta-survey.nl

T&A Survey BV

J. Barnhoorn

06 46641579

barnhoorn@ta-survey.nl

Leemans Speciaalwerken W.H. Giesberts
06 55807430 w.giesberts@leemansgroep.nl
ECG J.S. Jonkers 06 30712620 s.jonkers@ecg-group.nl
ECG H. Kloosterboer 06 13703229 h.kloosterboer@ecg-group.nl
Bodac C.F. Fes 06 57550999 p.fes@bodac.nl
Bodac G. Asveld 06 22907956 g.asveld@bodac.nl
RPS  NL M. Asveld 06 54657767 marvin.asveld@rps.nl
euroradar F. Barink 06 28624400 frank@euroradar.nl

Voordragen praktijkexaminatoren

Praktijkexaminatoren worden op voordracht van de deelnemers benoemd door het bestuur. Deelnemers kunnen hiertoe met behulp van het aanmeldingsformulier kandidaat examinatoren voordragen. Het aanmeldingsformulier dient te worden ondertekend door de deelnemer en de kandidaat examinator. Na ondertekening graag per post of e-mail toezenden aan het secretariaat. Zie voor de benoemingsprocedure EXA-OCE.007.

Mijn winkelwagen

U heeft nog niks in uw winkelwagen.